דף הבית » עלינו
iron science

על איירון סיינס

מגזין Iron Science הינו מרכז ידע מוביל בישראל בנושאי תזונה וכושר, ומהווה מקור מידע מהימן לעשרות אלפי ישראלים בכל חודש.

כל התכנים המפורסמים במגזין Iron Science בנושאי תזונה וכושר מקוריים לחלוטין, עברו עריכה מדעית מקיפה ונמצאו כעומדים בקנה אחד עם המחקרים האחרונים בתחום. אצלינו לא תמצאו "פייק ניוז".

מעבר ליצירת התוכן, הצוות המקצועי של Iron Science משרת מאות ישראלים בשירותי ייעוץ תזונתי ואימוני כושר, ברמה הגבוהה ביותר ורק על ידי שיטות שהוכחו מדעית כיעילות, אנחנו לא מתפשרים על פחות מזה.

הצוות המקצועי

דיאטן קליני BSc, מומחה לתזונה וספורט ומאמן כושר אישי. בנוסף, אמיר מדריך ומרצה בקורסים למאמני כושר בנושא תזונה ואף חוקר בתחום. כמו כן, אמיר הוא פיזיולוג מאמץ במכון שיקום הלב במרכז הרפואי ברזילי, ומתמחה בחיטוב, עליה במסת שריר, תזונה לחולי לב וסכרת.

ואדים פדיוק הוא דוקטורנט בגנטיקה מולקולרית במכון ויצמן למדע והעורך המדעי של Iron Science. פרט ללימודיו, ואדים הוא בוגר מכון וינגייט ומדריך חדר כושר מזה 8 שנים ועוסק בצורה פעילה בתזונה ופיתוח גוף במשך יותר מ-15 שנים.

מעין והדס לפידות, תאומות זהות (אשכרה זהות!), דיאטניות קליניות ובעלות המותג HM. כבר מגיל צעיר אהבנו לאכול ולבשל, אנחנו מאמינות שאוכל צריך להיות מזין אך גם טעים ומעניין. התפיסה התזונתית שלנו משנה את קו המחשבה שדיאטה זה משעמם. שמחות להכניס אתכם למטבח שלנו עם מתכונים הפורצים את גבולות הדימיון!

קחו את הידע שלכם ברצינות

קבלו את כל הכתבות החדשות מבית איירון סיינס בנושא כושר ותזונה
אחת לחודש, ישירות לתיבת המייל שלכם!